Zarządzanie obiektami

Zarządzanie obiektami

Masz apartament przeznaczony pod wynajem? Nie masz czasu się nim zajmować? Dobrze trafiłeś.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę i ‘opiekę’ nad nieruchomościami pod wynajem. Obsługujemy m.in. apartamentowce, pensjonaty, wille, domki, domy wypoczynkowe… Dbamy o odpowiedni stan nieruchomości, instalacji, wykonujemy prace i usługi konserwatorskie, czy remontowe.

Od kilku lat zajmujemy się kompleksowa obsługą nieruchomości pod wynajem w Trójmieście. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli nieruchomości, którym zależy na profesjonalizmie i transparentnej współpracy z osiągnięciem satysfakcjonującego obłożenia. Oferujemy współpracę w różnych formach i wybieramy najbardziej dopasowaną do potrzeb właściciela.
Świadczymy również poszczególne usługi jak: sprzedaż miejsc noclegowych, sprzątanie pokoi i apartamentów w Trójmieście, czy utrzymanie czystości i porządku wokół nieruchomości – nasze usługi obejmują prace ogrodowe m.in. koszenie traw, odśnieżanie…

Służymy również pomocą m.in.: Adaptacji nieruchomości pod wynajem. Zapewnieniu bezpieczeństwa obiektu (ochrona osób i mienia / alarm / CCTV). Wykonanie i obsługa strony internetowej, sprzedaż miejsc noclegowych, obsługa rezerwacji obiektu. Kompleksową obsługę turystów. Całościowe prace porządkowe. Drobne prace remontowe / konserwatorskie. Inne czynności wymagane przez naszych kontrahentów.

Masz apartament przeznaczony pod wynajem? Nie masz czasu się nim zajmować? Zadzwoń a zrobimy to za Ciebie ! +48507001181